Stavební firmy

Informace ze stavebních firem

Ceník zednických a zeteplovacích prací pro rok 2015

Napsal admin • Říj 16th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Pokud si chcete nechat udělat zednické práce či zeteplovací práce, tak je třeba mít základní přehled o cenách na Českém trhu. K tomu vám poslouží ceník, který musí být akutální právě pro rok 2015

Všechno si nemusíme udělat svépomocí

Hodně lidí v České republice je stále zvyklých většinu věcí si dělat svépomocí. Někoho to i baví a tak to není problém. Pokud vás to však nebaví, tak je podle mě lepší sjednat si zedníka. Zedník ví co dělá a vy v tom čase můžete dělat něco jiného a nemusíte s tímto ztráce svůj čas a energii. Využijte tedy služeb profefionálních zedníků.

Na kolik mě vyjdou jednotlivé zednické práce?

Ať už potřebujem udělat vyštukování místnosti, nahazování stromů či zahlazení, tak na všechno jsou. Aby vás zedník zbytečně nenatáhl, tak je dobré mít alespoň základní přehled o zednických cenách. V tom vám skvěle pomůže ceník zednických prací, kde jsou přesně uvedeny ceny jednotlivých zednických prací.

Provádění zateplovacích prací

Před tím, než začnete vůbec přemýšlet o způsobu zateplení, by se měl provést výpočet tepelné ztráty domu, podle toho pak zjistíme, kde v našem rodinném domě vznikají největší tepelné ztráty. Podle tepelných ztrát se pak navhnou zateplení celého rodinného domu. Vždy je vhodné něco jiného.

Co se používá na zateplení domu?

Dnes už se na zateplení domu nevyužívá pouze polystryn. Využívá se také minerální vata či skelná vata. V některých případech se úspěšně využívá také foukaná izolace. Dříve jako izolant fungovala sláma na půdě. To se dnes již vůbec nepoužívá.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.