Stavební firmy

Informace ze stavebních firem

Ceny stavebních prací u OSVČ 2015

Napsal admin • Srp 22nd, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Dozvíte se jaké jsou ceny za stavební práce od OSVČ (osoby samostatně výdělečně činné) v roce 2015. Hodí se zejména v případech, kdy si chcete nechat provést nějaké stavební práce.

Stavební práce od OSVČ

Je vždy třeba počítat s tím, že ceny u velkých stavebních firem jsou o hodně větší než ceny za stavební práce od osoby samostatně výdělečně činné, známé pod zkratkou OSVČ. Pokud potřebujeme nějaké malé stavební práce, tak by určitě nebylo dobré najímat si velkou stavební firmu. V tomto případě je živnostník ideální volbou.

Na kolik mě přijdou stavební úpravy v rodinném domě?

Pokud máme postavený rodinný domek na vesnici, tak je logické, že čas od času potřebujeme provést nějakou tu stavební úpravu. Ať už přístavba nové místnosti nebo pouhé přepažení místnosti pomocí nové příčky. Ve všech těchto případech se vám bude hodit ceník stavebních prací 2015 zdarma, kdy zjistíte kolik dnes zhruba stojí jednotlivé stavební práce. Nemusíte se pak bát zbytečného předražení stavebních prací.

Často se provádějí zateplovací práce

Velmi často se u rodinných baráků provádějí zateplení. Může se jednat o celkové zateplení pomocí polystyrenu nebo pouze zateplení podkroví. Někdy se zase izoluje pouze fasáda, to vždy záleží na konkrétní situaci. V tomto případě je dobré sehnat si speciální ceník zateplovacích prací.

Pro předání prácí se využívá předávací protokol

Pokud se budete například stavět nová místnost nebo stodola, tak je dobré využít předávací protokol. Pokud vůbec nemáte ponění, tak by měl předávací protokol vypadat, tak se podvejte do článku předávací protokol vzor, kde si ho můžete stáhnout zcela zdarma bez poplatků.

Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.