Stavební firmy

Informace ze stavebních firem

Pěstování lilií v květináči

Napsal admin • Čvc 9th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Lilie nemusíte pěstovat pouze doma na zahrádce na záhonku, je možné pěstovat také Lilie v květináči doma.

Lilie je krásná květina

Lilie je bezesporu velmi krásná květina. Mezi pěkné květiny patří také růže, tulipány, kopretiny či macešky. Většina žen si udržuje jak venkovní zahrádku s květinkami, tak mají zároveň květiny i doma v květináči. Doma mohou být voskovky, kalanchoe nebo právě Lilie. A lilie jsou opravdu hodně pěkné květinky.

Květiny do květináče

Pokud chceme rozšířit počet květin v květináčích v naší domácnosti, tak jsou určitě dobrým typem Lilie. Uv nitř článku lilie pěstování se můžete dočíst, jak se má správně postupovat při pěstování Lilií. Je třeba říci, že Lilie je docela náročné na pěstování.

Lilie můžeme pěstovat i na zahrádce

Pokud máme tu možnost a bydlíme na vesnici a máme tam velkou zahrádku, tak můžeme pěstovat Lilie i venku na záhonu. Více o samotném pěstování i květenství najdete v článku lilie pěstování. Dozvíte se tam také jak probíhá množení a rozsazování Lilií.

Informace o zahrádce

Internetové magazíny o zahradě a bydlení jsou dnes hodně rozšířené. Jedním z nových magazínů je například web uBydleni.cz. Jsou tam pravidelné různé články z oblasti bydlení, dománosti, ale také zahrádky a pěstitelství.

Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.