Stavební firmy

Informace ze stavebních firem

Srovnání cen plynu od dodavatelů

Napsal admin • Říj 11th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Když topíme plynem, tak dáme ročně za plyn docela hodně peněz. To už se vyplatí přemýšlet o změně dodavatele plynu. Stačí si provést takové malé srovnání cen plynu od dodavatelů.

Topení plynem

Před několika lety se udělaly plynové přípojky i v malých vesničkách v Čr. Hodně lidí, tak v dnešní době topí plynem. Topit plynem je rozhodně hodně pohodlné. Při topení plynem je důležitá účinnost kotle na plyn. Pokud by byla méně než 80 procent, tak je dobré uvažovat již o zcela novém kotli. Hodně můžete také ušetiř zvolením vhodného dodavatele plynu.

Alternativní dodavatelé plynu

Když se udělala deregulace trhu s plynem, tak se na trhu objevily i menší společnosti, které nabízejí dodávku plynu. V dnešní době tedy neexistují pouze velcí dodavatelé plynu, ale existuje také spousta menších alternativních dodavatelů plynu. Vhodně zvolený nejlevnější dodavatel plynu, vám může ročně na faktuře ušetřit pěkné peníze.

Jak šetřit na plynu?

Za prvné by jste si měly srovnat dodavatele plynu a prostě přejít k tomu, kdo pro vás nabízí ty nejvýhodnější podmínky a nabídne vám nejlepší ceny za zemní plyn. Důležité je také vědět jak topit plynem, je zbytečné přetápět. V každé místnosti stačí bohatě 20 stupnů Celsia. A větší teplota je zbytečný luxu.

Další peníze můžet uspořit díky zateplení

Další peníze můžete ušetřit díky správně provedenému zateplení rodinného domku. Vyplatí se provést zateplení půdy, protože přes půdu uniká opravdu hodně tepla. A část tepla z topení, tak zcela zbytečná uniká. Na zateplení půdy se může využít skelná vata či foukaná izolace. Existují i další možnosti pro zateplení.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.