Stavební firmy

Informace ze stavebních firem

Vymalování bytu: inspirace fotogalerie

Napsal admin • Dub 18th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Jednou za čas je prostě nutné se pustit do vymalování bytu. Ideální je vymalovat si celý byt zaráz, ať to nemusíte dělat na několikrát. V článku vám dodáme trocha inspirace pro výběr barvy do jednotlivých pokojů v bytě. Je jasné, že jiná barva se hodí do jídelny a jíná barva do pracovny.

Jdeme na výmalování bytu

Do čeho se nám nejvíce nechce, to je většinou nejvíce potřeba. To platí i v případě, že už potřebujem vymalovat byt. Táhnoucí silou k vymalování bytu je většinou žena. Muž je postupně donucen se do výmalby opravdu pustit. Ještě než se pustíte do přípravných prací na vymalování, tak je dobré načerpat trošku inspirace pro výběr barvy pro jedtnolivé pokoje ve vašem bytě.

Výběr barev pro výmalbu jednotlivých pokojů

Každá místnost v našem bytě má jinou funkci, podle toho se pak bude také vybírat barva. Někde se hodí živé barvy, ale někde se hodí zase spíše klidně barvy, někde se hodí bílá barva. Již dříve v článku barvy na zeď inspirace jsme popisovaly jaké barvy na zeď se hodí pro vymalování jednotlivých pokojů v bytě. Inspirace je tam opravdu bohatě.

Inspirace pro vybrání barvy do obyváku

Obývací pokoj je v bytech většinou takovou hlavní místnosti, takže je určitě dobré dát si pozor na výběr té správné barvičky, někdy je vhodné částěčně zvolit i tapetu nebo dokonce fototapety. Dobrý je také nějaký dobrý obraz. Určitě se podívej na článek jak vymalovat obývací pokoj, kde se dozvíte jaké barvy se hodí do obyváku a jaké barvy se tam naopak vůbec nehodí.

Vhodná barva do kuchyně inspirace

V bytech je většinou v dnešní době kuchyně spojená rovnou s jídelnou. Je to hlavně kvůli úspoře místa. Vhodné je zvolit dobře omyvatelné barvy. Jaké barvy se hodí do kuchyňského koutu najdete v článku jak vymalovat kuchyň, kde jsme rozebíraly vhodnou volbu barvu do kuchyně a jídelny.

Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku