Stavební firmy

Informace ze stavebních firem

Zařízení rodinného domu: Inspirace

Napsal admin • Dub 24th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Když už máme postavený rodinný dům, tak už zbývá pouze zařízení rodinného domu a máme hotovo. V dnešním článku vám dodáme trochu inspirace pro zařízení vašeho baráčku.

Postavení rodinného domku

Lidé si dnes často nechávají rodinný dům stavět na klíč, najde se však stále lidí, kteří si chtějí co největší část domu udělat svépomocí. Mají také zajištěnou dostatečnou kvalitu a nemusí pořád někoho kontrolovat. Navíc výrazně ušetříte vaše konto. Protože stavbou domu svépomocí jde srazit cenu rodinného domu opravdu o hodně.

Jak zařídit rodinný domek?

Samotné zařizování je už pak více zabavné. Musíme postupně zařídit všechny místnosti a pokoje v našem novém rodinném domě. Například v článku podkroví inspirace můžete najít dostatek inspirativních nápadů pro zařízení moderního podkroví. Dnes už je pokroví často obytné, dříve bývalo podkroví spíše neobytné.

Zařízení dětského pokoje

Zařízení dětského pokoje se může hodně lišit podle toho, jak staré je vaše dítě. Pokud se jedná o batole, tak je třeba vybírat nábytek vhodný do batolecího věku. V předškolním věku by už mělo být dítě určitě samostatný pokoj. A až bude na škole, tak je třeba zařídit studentský pokoj. Doporučuji mrknout na článek studentský pokoj inspirace, kde můžete načerpat inspirace pro zařizování pokojíčku pro studenty.

Vhodná barva pro výmalbu pokoje

Důležitou roli hraje při zařizování rodinného domu, také výběr barev, kterými budou vymalovány jednotlivé pokoje. Například v článku jak vymalovat obývací pokoj se můžete dočíst jaké barvičky jsou vhodné do obyváku a jaké barvy se naopak do obývacího pokoje vůbec nehodí. V poslední době je trendem fialový obyvák.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.